SPRÁVA PPC KAMPANÍ

Popis služby

Pay-per-click reklama je osvědčeným a velmi rozšířeným online marketingovým nástrojem, který zvýší prodeje na vašem e-shopu.

V České republice jsou nejpoužívanější PPC systémy Google Ads a Seznam Sklik. Se správou obou těchto nástrojů máme dlouholeté zkušenosti.

Zajistíme, abyste se prostřednictvím PPC kampaní objevili na předních příčkách ve vyhledávání. PPC reklamou vhodně oslovíme vaše zákazníky v klíčové fázi jejich nákupního rozhodování. Postaráme se o vyhledávací kampaně (klasické i dynamické), display ads, Google Nákupy, klasický i dynamický remarketing.

Co pro Vás můžeme v PPC udělat

Audit reklamních účtů

Podrobně prozkoumáme a vyhodnotíme vaše PPC účty a reklamy. Najdeme možná zlepšení a odstraníme případné chyby. Vysvětlíme si jak efektivně tvořit reklamu a případné chyby.

Nastavení analytických nástrojů

Díky implementaci měřících kódů na Váš web budeme moci přesně vyhodnocovat data z probíhajících kampaní. Získaná data následně zobrazíme v uživatelsky přehledných nástrojích. Implementaci můžeme provést my nebo váš správce webu.

Nastavení Google Shopping

Google Shopping je jedna z nejvýhodnějších možností reklamy. Oslovíme pouze relevantní klienty, kteří hledají přesně Vaše produkty. Ničeho se však nebojte, o vše se postaráme a ještě Vám ukážeme jak.

Vyhledávací kampaně

Zobrazíme Vás ve vyhledávačích lidem, kteří hledají Vaše produkty nebo služby. Na množství produktů nezáleží, vše zařídíme v nejvyšší kvalitě.

Remarketing

Zajistíme, že svou reklamou zasáhnete přesně ty zákazníky, kteří jsou ohledně koupě „na vážkách“. Pomocí klasického i dynamického remarketingu jim zobrazíme prohlédnuté produkty a dodáme jim argumenty, proč nakoupit právě u vás.

Správa & reporting

Kvalitním PPC kampaním je třeba se dlouhodobě věnovat. Najdeme vítězné kombinace cílení a kreativ, provedeme potřebné úpravy a škálování. Zajistíme vhodné nástroje pro reporting výsledků v reálném čase, abyste kdykoliv věděli, jak se reklamě právě daří.

Proč právě DIGITALMAKERS

Výkonostní marketing
Soustředíme se na jasné cíle, reklama musí vydělávat. Každou kampaň tedy zakládáme tak, aby vynášela dle předem dohodnutých cílů.
Správná kombinace kanálů
Na základě analýzy Vašeho byznysu využijeme ty nejefektivnější kanály pro maximální navýšení obratu a snížení nákladů.
Otevřený a transparentní přístup
Veškeré reklamní účty jsou ve vašem vlastnictví a ke kampaním máme pouze přístupy nutné pro správu. Žádné zavazující smlouvy na léta dopředu. Kdykoli se můžete rozhodnout spolupráci ukončit a vaše účty i s daty Vám zůstanou.
Nejen agentura
Naši klienti jsou pro nás partneři, kde nám jde o dlouhodobý a úspěšný vztah. Na klientech nám záleží a proto jim často pomáháme i se záležitostmi ne zcela marketingového charakteru.
Preciznost
Rychlost může být často pro tvorbu reklamy klíčová. Jsme si toho velmi dobře vědomi a proto jsou pro nás domluvené termíny klíčové.
Previous
Next

Jak na to? Máme své postupy

Brand discovery

V úvodní fázi spolupráce se seznámíme se značkou, provedeme a vyhodnotíme audit aktuálního stavu kampaní a webu, identifikujeme případné slabiny. Uděláme si kompletní obrázek o značce, a to včetně konkurence, cílů a možností.

Strategie

Na základě brand discovery vytvoříme strategii pro výkonnostní marketing a poskytneme doporučení pro rozvoj webu s cílem zvýšení konverzního poměru. Vymyslíme vhodnou komunikační strategii, ať už půjde primárně o produkty, brand awareness, či kombinaci obojího. Vybereme, doporučíme a společně odsouhlasíme vhodné marketingové kanály.

Přípravná fáze

Provedeme kompletní nastavení či kontrolu analytických nástrojů (Google Analytics, Facebook Pixel, Google Conversion Tracking a další), abychom mohli vyhodnotit dopad výkonnostních kampaní napříč kanály. Dle strategie připravíme kampaně na stanovených platformách, zajistíme grafické podklady do reklam a napíšeme k nim poutavé texty.

Spuštění kampaní a optimalizace

Spuštěním kampaní práce nekončí, ale teprve začíná. Kampaně budeme aktivně upravovat tak, aby dosahovaly co nejlepších výsledků a plnily stanovené cíle. Společně budeme pracovat na jejich optimalizaci, dlouhodobém zlepšování a zajištění maximální efektivity v rámci stanoveného rozpočtu.

Škálování

Efektivní škálování kampaní při vysoké návratnosti je snem každého majitele e-shopu. A přesně s tím vám rádi pomůžeme. Díky výsledkům z optimalizační fáze nalezneme vhodné platformy a cílení pro škálování prodejů vašeho e-shopu při dodržení stanoveného PNO či ROAS.